Müşteri Hizmetleri +90 236 314 37 08
Çalışma Saatlerimiz 09:00 - 20:00
E-posta Adresimiz info@masna.com.tr
BİZ SİZİ ARAYALIM

HAKKIMIZDA

Ana Sayfa / HAKKIMIZDA

1981 yılında Nevşehir'de kurulan, pres ile sac kesim, büküm, dorse, karuser, damper malzemeleri imalatı ile faaliyetlerine başlıyan firmamız 1999 yılında Sondaj Techiz Boruları imalatına başlamış ve müşteri portföyünü devamlı olarak artırmıştır. 2003 yılından itibaren sac boruların yanında piyasadaki PVC Sondaj Techiz Borularındaki talebi karşılamak için PVC Sondaj Techiz Borularının da satışına başlamıştır. Bu esnada kendi üretimi olan sac boruda da üretimini artırarak devam ettirmiştir. Şirketimiz yurt dışındaki pazarlara da üretim yapmakta ve yurt içinde olduğu gibi gelişimini yurt dışında da ilerletmektedir.

Plastik boru imalatı çalışmalarına 2006 yılının başında PVC Derin Kuyu Sondaj Techiz Boruları üretimi ile başlayan firmamız, gelişmesine 2007 yılında da PVC Temiz Su Boruları imalatına başlayarak devam etmiştir.
Ürünlerimiz TSE ve ISO 9001-2000, NISZERT ve Tarımsal Kredilendirme Kalite belgelidir. Ayrıca Sanayi Bakanlığı'ndan da Garanti Belgesi almıştır. Tarım Kredi Kooperatifleri, Ziraat Bankası ile de anlaşmalıdır.

2008 yılının sonlarına doğru Türkiye'de bir ilk olarak manşonlu olarak içten contalı plastik kolon borularının imalatına başlamıştır. Bu üretimini koruma altına almak için bu üretiminin patentini de almıştır.

2013 yılında Manisa Turgutlu da 10.000 m² lik kısmı kapalı olmak üzere 43.000 m² lik alanda kurduğu modern tesisi ile Polietilen temiz su boruları (PE100), Korige boruları ve PE yağmurlama borularının üretimine başlamıştır.

Nevşehir ve Manisa da bulunan toplam 100.000 m² de 25.000 m² kapalı alanda yüzün üzerinde çalışanı ile yıllık 30.000 ton PE, 35.000 ton PVC üretim kapasitesi ile TÜRKİYE genelindeki bayilik ağını arttırarak hizmet vermektedir.

Üretimi ile kalitesini kanıtlayan MASNA PLASTİK kurulduğu günden beri devamlı olarak kapasitesini, üretim gücünü ve teknolojisini arttırmış ve bugün Türkiye'nin sayılı plastik üreticilerinden birisi olmuştur. Günümüz koşullarını göz önüne alarak insan ve teknolojiye yatırımlar yapmaya devam eden MASNA PLASTİK dün ve bugün çalışanlarına güvenmekte ve yarınlara hep birlikte giderek büyüyen bir çizgi üzerinde bir dünya şirketi olma yönünde ilerlemeye devam etmektedir. 

Laboratuarlarımızda üretim her aşamada bilgisayar sistemleri ile kontrol edilmekte ve üretim aşamasında mühendislerimiz sürekli ve itinalı numuneler alarak kaliteli ürünler üretilmektedir.

Başlıca Kalite Testlerimiz iç Basınç Testi, Yoğunluk testi, Çekme Testi,Kopma Testi, Vurma Testi, Impact testi, Çember rijitliği halka testi, Su absorsiyon testi ve ölçümsel testlerdir.

Fabrikamızdaki  çalışanlarımız yüksek eğitim düzeyine sahiptirler. MASNA PLASTİK ayrıca uygulama yapan ve müşterilerinin uygulamada karşılaştığı sorunlara da çözüm getiren bir yapıdadır. Proje uygulamalarını ayrı olarak değerlendiren firmamız, uygulayıcı yüklenici firmaların kazançlarını arttırıcı bilgi ve tecrübe kullanmaktadır.

Yukarı Çık